Reklamný a pracovný textil

Potlač textilu vyrábame rôznymi tehnológiami popísaními nižšie. To akú technológiu na potlač textilu použijeme, častokrát závisí od výberu reklamného či pracovného textilu. Reklamný a pracovný textil si môžete prezerať v našom online katalógu Textile World a objednať zaslaním objednávkového formulára, kde zapíšete povinné údaje o vašej spoločnosti a jednotlivé položky, o ktoré máte záujem; súčasťou je informácia o personalizácii – potlači vášho loga. Formulár odošlete na mail reklama@noexist.eu a my vás budeme čo najskôr kontaktovať a informovať o konečnej cene, termíne vyhotovenia, platobných a dodacích podmienkach. Rovnako zhodnotíme, aká forma brandingu bude pre vás vhodná.

Branding textilu - druhy potlače a výšiviek

Sieťotlač
Sieťotlač je technológia vhodná na potlač väčšieho množstva kusov textilu. Pomocou 6-farebnej sieťotlače dokážeme vytlačiť až 6 priamych farieb na tričko. častokrát je používaná na potlač vektorových grafík, no je možné ňou potlačiť aj plnofarebné fotografické motívy.
Flex a flock
Flex a flock sú materiály, z ktorých sa vyrezáva grafika a nažehlením sa aplikuje na textil. Tento druh potlače sa najčastejšie používa na označenie športových dresov menom, číslom, klubovým znakom, a podobne. Tento druh potlače textilu je vhodný pri malých sériách od jedného kusu. Obmedzenia potlače textilu flexom a flockom sú najmä malé písmená pod 5mm.
Diginálny transfér
Najnovšia a najmodernejšia technológia potlače textilu. Jedná sa o digitálnu tlač CMYK+W a je význačná svojou vysokou kvalitou a žiarivými farbami. Odolnosť a výdrž potlače je takmer nezničiteľná. Nejedná sa o DTG potlač, ktorá sa časom vyperie najmä na tmavých tričkách. Technológia digitálnej transferovej potlače na textil je vhodná pri výrobe od 1ks až po stredne vysoké objemy tričiek. Je kombináciou najlepších vlastností sieťotlače a digitálnej tlače na textil. Je možné potlačiť a vytlačiť aj text veľkosti 2mm.
Výšivka
Výšivky, nášivky, 3D výšivky, alebo akékoľvek zdobenie textilu ihlou a niťou. Exkluzívne prevedenie akéhokoľvek reklamného či pracovného textilu. Výšivku na textil odporúčame najmä pri textile vyššej kvality, alebo ako jedinú alternatívu pre potlač flisového materiálu.

 

V prehľadnom, pestrom a kvalitnom katalógu nájdete najväčší výber reklamného textilu na našom trhu. V katalógu nájdete: tričká, polokošele, mikiny, športové a outdoor odevy, tradičné národné odevy, flísové produkty, bundy a vesty, biznis a pracovné odevy, odevy pre batoľatá, uteráky, osušky, župany, šiltovky, čiapky klobúky, multifunkčné šatky, rúška, batohy, nákupné a cestovné tašky a mnoho iných doplnkov.
Sortiment katalógu obsahuje až 22 najlepších značiek a až 1380 artiklov. Nechýbajú informácie o kvalite, farebnom prevedení a cenách. Všetko na viac ako 270 stranách.

Ako pripraviť grafiku na potlač či výšivku vybraného textilu

To, ako pripraviť grafiku na potlač či výšivku textilu sa môžete dočítať v našom článku „Ako pripraviť grafiku pre tlač, potlač, výšivku a gravír„.

V prípade, ak potrebujete poradiť akú potlač textilu, alebo aký textil vybrať, som vám osobne k dispozícii svojimi viac ako 25-ročnými skúsenosťami v tomto obore.

Emília Madajová
0903 759 095
reklama@noexist.eu 
Nitra