Reklamné predmety

Reklamné predmety nie sú povinnosť. Je to milá pozornosť pre každého, na kom vám záleží. Reklamné tričká, či perá sú u nás samozrejmosťou. Ak by ste však chceli niečo naozaj originálne, kontaktujte nás a radi Vám vyskladáme reklamné predmety na mieru. Inšpirovať sa môžete našim online katalógom, alebo katalógmi nižšie. Potlač, výšivku, ražbu, či graviráž vyhotovujeme v našej réžii, preto plnú zodpovednosť za termín a kvalitu preberáme my. Stojíme si za spoločnou dohodou a budeme radi, ak sa aj vy na nás budete chcieť spoľahnúť.
Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme.

Pomoc s výberom

Ako správne vybrať reklamné predmety
Či predávate produkt, alebo službu, je vhodné predaj podčiarknuť správne vybraným reklamným predmetom. Ľudia darčeky milujú a spojenie dobrého produktu/ služby so správnym reklamným predmetom vyvolá pozitívnu reakciu, ktorú si človek lepšie zapamätá a spojí s Vašou značkou. Pri výbere reklamných predmetov je potrebné uvedomiť si a zodpovedať niekoľko dôležitých otázok:

1. Komu – aká je Vaša cieľová skupina teda pre koho je Váš produkt či služba určená?
2. Účel – koho má osloviť – nových zákazníkov, alebo posilniť vlastnú reputáciu?
3. Badžet – aký je váš finančný balík určený na reklamné produkty – chcete menej za viac, alebo viac za menej? Oslovovať masy, alebo cielené publikum?
4. Branding – chcete, aby boli produkty označené vaším logom len decentne, alebo má byť označenie dostatočne zreteľné?
5. Distribúcia – budete ich rozdávať osobne, alebo posielať ako zásielku?

Prečítajte si viac o tom, ako správne vybrať reklamné predmety a ako rozdeľujeme reklamné predmety do kategórii v našom článku. Ušetrí vám to financie a zvýši predaj.

Ako pripraviť podklady napre potlač, výšivku, alebo graviráž
Najvhodnejšie formáty pre branding reklamných predmetov je vo vektore.
Vektory pripravené v krivkách majú koncovku: *CDR, *AI, *PDF, *EPS
Takto pripravená grafika bude ostrá a vhodná na potlač väčšiny predmetov.
Viac o tom, ako pripraviť vektorovú grafiku, alebo grafiku v bitmape nájdete v našom článku Ako pripraviť grafiku pre tlač, potlač, výšivku a gravír.
Rýchly kontakt
Rýchly kontakt priamo na osobu zodpovednú za reklamné predmety:
telefón: +421 903 759 095
email: reklama@noexist.eu

 

ONLINE KATALÓG REKLAMNÝCH PREDMETOV

 


Katalógy reklamných predmetov na stiahnutie

 

Reklamné vianočné predmety 2021

Vianočné reklamné predmety 2021

Najčarovnejší čas roka je tu. Buďte súčasťou maickej ponuky našich vianočných produktov, ktorých širokú škálu nám môže závidieť aj samotný Santa. Stiahnite si katalóg plný Vianočných reklamných predmetov v pdf.


Reklamné vianočné balíčky 2021

Inšpirujte sa reklamnými vianočnými balíčkami pre svojich zamestnancov, či firemných partnerov. Aby Vianoce neboli stále len o pere, zapaľovači a kalendári. Ponúkame Vám vianočné balíčky, pripravené s láskou pre vašich klientov. Vianočné reklamné balíčky si môžete stiahnuť v pdf katalógu.

Vianočné reklamné balíčky - katalóg


Reklamné predmety Nitra - katalóg

VÝPREDAJOVÉ reklamné predmety – STOCKOUT 2021

Výpredajový katalóg reklamných a darčekových predmetov pre rok 2021. Obsiahly katalóg obsahuje „rozdávačkové predmety“ ale aj predmety pre najcennejších partnerov vo výpredaji. Ďalšie reklamné predmety pri druhej objednávke už nemusia byť na sklade. Preto sa informujte na ich dostupnosť. Ukážte, že Vám na vašich partneroch, zákazníkoch či kolegoch záleží a potešte ich darčekom na mieru. Na každý reklamný, alebo darčekový predmet vieme dostať vaše logo a budete vždy na očiach. Stiahnite si výpredajový katalóg pre reklamné predmety STOCKOUT 2021 v pdf.


Ekologické reklamné predmety – ECOlogic

Ekologické reklamné predmety spĺňajúce funkcionalitu, rešpekt k životnému prostrediu a nároky na moderný dizajn. Sú vyrobené z recyklovaných a recyklovateľných materiálov. Pri ich výrobe je kladený dôraz na prírodu a jej minimálne zaťaženie. Ekologickými predmetmi nielen zodpovedne pristupujete k enviromentu planéty, ale zároveň sa držíte nového moderného trendu. Ukážte svojim partnerom, zákazníkom či kolegom, že držíte trend a ste zodpovedným človekom voči prírode. Ekologické reklamné predmety si môžete stiahnuť v pdf katalógu.

Ekologické reklamné predmety


Reklamné produkty ochrany a prevencie - katalóg 2021

Predmety ochrany a prevencie – SAFETY 2021

Áno aj svet reklamy a obchodu postihla korona kríza. Preto ponúkame na trhu aj naozaj užitočné predmety, ktoré budú mať vaši partneri, zákazníci či kolegovia neustále na očiach a pri sebe. Je jednoduché byť na očiach a neustále zodpovední. Na dopyt ponúkame viacvrstvové bavlnené rúška na úrovni respirátorov FFP2 (len na dopyt). Dbajte na zdravie vášho okolia. Odrazí sa i na vašom zdraví. Stiahnite si náš katalóg reklamných predmetov ochrany a prevencie v pdf.


Kalendáre a diáre 2022

Katalóg firemných kalendárov a diárov pre rok 2022. Nech sa páči, vyberte si z našej ponuky. V prípade ak si neviete vybrať, kontaktujte nás. Radi Vám poradíme. Stiahnite si katalóg Kalendáre a diáre 2022 v pdf a prezrite si ho vo svojom pohodlí.

Reklamné predmety Nitra - katalóg


Emília Madajová
0903 759 095
reklama@noexist.eu 
Nitra